Srdečný dík touto cestou hasičům, kteří mě dne 2. 6. 2013 pomohli v době povodní od zatopení prostoru u mého RD. Bez jejich pomoci by byly následky zatopení podstatně horší.
Též díky za jejich lidský přístup a ochotu !!!Díky !
Susslandová Jana, U Nového 353

Vážení dobrovolní hasiči,

chtěli bychom Vám poděkovat za pomoc při povodních, kdy jste v neděli 2. 6. 2013 aktivně a ze své vůle přišli pomoci čerpat vodu od našeho domu v Novém čp. 426, která se nám vracela z ucpané kanalizace na dvůr a do objektu. Díky Vám se nám nejhorší situaci podařilo zvládnout a nedošlo k žádným větším škodám. Protože neznáme jména těch, kteří nám pomohli, děkujeme celému sboru dobrovolných hasičů v Městci Králové.

manželé Jahodovi, Nový 426

Děkování od pana ředitele ZŠ MK ...

Vážení přátelé, děkuji Vám za umožnění návštěvy hasičské zbrojnice žákům 2. a 6.ročníku v rámci programu Hasík. Akce se líbila, splnila svůj účel. Těším se na další spolupráci. Děkuji Miroslav Čihák

17. 10. 2010

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za včerejší profesionální zásah při požáru komína v Chroustově. V situaci, která pro nás byla velmi stresující, se členové Vašeho sboru zachovali naprosto bezvadně. Velmi si ceníme Vašeho přístupu i rychlosti a pohotovosti, s jakou jste na situaci reagovali.

Za celou rodinu

Naděžda a Jan Sussmannovi

14. 05. 2010

Vážený pane starosto,

chtěl bych touto cestou poděkovat za vynikající spolupráci hasičům Městce Králové při zjišťování příčiny vzniku požáru dne 09. 05. 2010, kde jsem byl přítomen jako krajský vyšetřovatel. S jednotkou byla naprosto bezproblémová a profesionální spolupráce, která není u dobrovolných jednotek standardní. Omlouvám se za pozdní poděkování, které je způsobeno služební cestou, kterou jsem tento týden absolvoval.

Tomáš Nocar

HZS Středočeského kraje, Kladno