NAPIŠTE NÁM

Hasič to je prima chlap,
nebojí se riskovat.
Hasí oheň, vodou stříká,
přitom volá na Koudíka.
Koudík běží pro pomoc,
ohně je tam moc a moc.
Siréna už v dáli houká,
srnka na ně z lesa kouká.
Plameny jsou uhašeny,
hasiči však unaveni.
Jsou to chlapi jak má být,
v práci musí zápasit.

Básník z Městce

Zdravím kolegy hasiče. Vaše stránky jsou suprové, škoda že v našem sboru nemáme schopného Webmastera. Držím palce, ať se daří ve všem, na co jenom pomyslíte. Zdeněk Bureš, JSDH Jimramov

Zdeněk

Nenapadlo by mě volat na zabouchnuté dveře hasiče, ale babičce vyřídím, aby příště volala radši je místo našeho osmdesátiletého souseda, který lezl po žebříku na balkón do druhého patra.
Mimochodem, super stránky ;)

Městečanda

Díky za super akci v Chotěšicích, ráda si zase někdy vylezu na žebřík nebo se nechám zachránit Jinak chválím stránky, to jen tak někdo nemá, máte parádní fotky i videa. Prostě profíci!

TERKA

Dobrý den,
jako dobrovolný hasič koukám, jaké máte úžasné stránky. Jen tak dál, fotky i videa jsou skvělý. Ať se vám daří! S pozdravem Martin R.

Martin Richter

Vy jste profesionální hasiči a jestli jo nemáte nějak moc techniky?

Pepa

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na vaši DS 16 jestli nemá na čerpadle nápis Sigmund a na boku trojzubec.
Typuji že vaše stříkačka je vyrobená do roku 1950. Napište prosím odpověd na mail martindvoracek@atlas.cz

Dvořáček

SDH VELKÁ BÍTEŠ

Chlapi ... stránky pěkný. Ať se daří! Jste super!

Nikča